Sbor dobrovolných hasičů Běšiny

technika logo.png
DSCN2752.jpg
DSCN1866.JPG
532486_392904370770641_2140623278_n.jpg
20190217_122844.jpg
mercedes.jpg
1.jpg
399580_196093497204891_332459848_n.jpg
besiny-oslavy-21061421_galerie-980.jpg
Automobilová radiostanice radiostanice

Jedná se o vyšší model radiostanice smožností nastavení až 256 digitálních nebo analogových kmitočtů. V analogovém režimu má tato radiostanice možnost nastavení selektivní volby. Proto je vhodná do stávajících analogových sítí kde se plánuje postupná obměna a přechod na digitální systém DMR. V digitálním reřimu je vhodná jak do otevřených, tak i do sofistikovaných radiových sítí Capacity Plus a Linked Capacity Plus.
Uživatel má možnost ovládání pomocí šesti programovatelných tlačítek a informace jsou zobrazeny na dvouřádkovém barevném LCD displeji.

Všeobecné informace:

Tříbarevný indikátor LED na zobrazuje provozní stavy radiostanicejako je vysílání, příjem, Scanování, atd.
Velký dvouřádkový kontrastní displej s podsvícením.
Podpora pro tísňové externí tlačítko (volitelné příslušenství) pro možnost naprogramování volitelných funkcí. jednou z funkcí může být tísňový provoz. radiostanice posílá informaci o nouzi, může automaticky vysílat po určenou dobu zvuky ze svého okolí bez toho, že by na radiostanici byl indikován jakýkoliv provozní stav.
Zadní konektor shodný s radiostanicemi GMa CM řady pro připojení externího příslušenství.
4W hlasitý čelně umístěný reproduktor v ovládacím panelu. Velký ovladač nastavení hlasitosti a přepínání kanálových pozic, podsvícená ovládací tlačítka.
Čtyři funkční programovatelná tlačítka (P1-P4) usnadňující přístup k přednastaveným funkcím. Jejich pomocí jsou jednoduše dostupné nové funkce, jako individuální (privátní) volání, volání určené hovorové skupiny, ovládání funkce Scan, odeslání přednastavených rychlých textových zpráv, přepínání úrovně vysílacího výkonu atd. Tlačítko pro přístup do menu a pro ukončení menu, resp. Esc/home.
V nastevní lze aktivovat hlasové oznámení aktuálního kanálu.
Automaticky předávaná identifikace vysílající stanice, Zobrazování čísel volajících stanic na displeji s vazbou na popisy v kontaktech (pokud je uloženo).
Sestavení individuálního (privátního) nebo skupinového hovoru a možnost sledování více hovorových skupin na jedné kanálové pozici. Výběr hovoru je vázán na výběr ze seznamu kontaktů/volacích skupin, nebo na naprogramování funkčních tlačítek P1 až P4 (nebo dlačítek na volitelném příplatkovém mikrofonu).
Vyhodnocení příkazu pro tichou kontrolu přítomnosti stanice v dosahu (Radio Check). Možnost volání s funkcí Rermote Monitor (odposlech).
Odesílání přednastavených textových zpráv do 140 znaků (obdoba SMS) s vazbou na programovatelná tlačítka, nebo seznam v položce menu.
Základní úroveň šifrování hovorů.
Dual Capacity Direct Mode (využití jednoho kmitočtu pro dva souběžné hovory bez nutnosti použití repeateru)
Radiostanice může fungovat i v systémech Capacity Plus (Single Site Trunking) a Linked Capacity Plus (Multi Site Trunking) po dokupení softwarového klíče.

Ruční radiostanice

Šestnácti kanálová analogová radiostanice která nahrazuje typ CP140. Jedná se o model který zaujme především ty, co chtějí za příznivou cenu pořídit kvalitní a spolehlivou radiostanici. Jak již bývá zvykem u Motoroly, je i k této modelové řadě možnost dokoupení originálního příslušenství z širokého výběru.
Radiostanici je možné v budoucnu rozšířit i o digitální systém DMR

Všeobecné informace:

Kompaktní robustná konstrukce
Vysoká hlasitost, velmi dobrá srozumitelnost i v hlučném prostředí (hasiči, stavby atd.)
Skenování

Podporují nás:

nadace-agrofert-logo.jpg
NadaceCEZ_400x300_RGB_svetlePozadi_transparentni.png
logo_transparent.png
cars-21-logo.png
Webmaster těchto stránek:
člen SDH
Rudolf Adamec
+420 736 109 046 
rudaadamec@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one